שני חברים, ארבעה גלגלים, שישה ימים, שש מאות קילומטרים ושמונה עשרה אלף דולרים תרומה לנזקקים.

"ב-14 לאוגוסט 2007 נצא למסע אופניים עם חברים ובשיתוף עם ארגון משלחן לשולחן, רשת ביטחון להצלת עודפי מזון בישראל. אנו נתחיל את המסע במטולה, העיר הצפונית ביותר בארץ ונסיים את המסע באילת העיר הדרומית ביותר. המסע יערך שישה ימים ואנו נעבור בהם 600 קילומטרים".

מטרת המסע לאסוף תרומות בסכום של 18,000 דולרים ( אלף פעמים חי). הכול לטובת הזנת נזקקים לקראת ראש השנה החל ב-13 בספטמבר 2007. את הכסף יתרמו אנשים מכל רחבי העולם לארגון משלחן לשולחן אשר פועל במגוון תוכניות לאיסוף עודפי מזון על-מנת להזין נזקקים בישראל

אנא לחצו כאן לתת את תרומתכם

יוני אביטל – רוכב אופניים

בן 26 מייסד המסע Ride 4 Food בשיתוף עם ארגון משלחן לשולחן, רשת ביטחון להצלת עודפי מזון בישראל ובחסות IsraelExperts . יוני נולד למשפחה ישראלית-אמריקאית. גדל במושב כפר שמואל במרכז הארץ. בגיל שמונה עבר עם משפחתו לחיות בברוקין שבניו-יורק, ארה"ב. מגיל 24 הוא מטייל בעולם על גבי אופניים, שבאמתחתו גיטרה וחליל צד. יוני מוסיקאי שלא חדל לחוגג את המסרות היהודית ביחד עם חבריו בשירה ובנגינה.

בקיץ האחרון החל יוני לעבוד על פקוייקט Ride 4 Food , בשיתוף ובחסות IsraelExperts , המתאם עבור 35 תוכניות של פרוייקט תגלית.

עתה לומד יוני פזיוטרפיה, מלמד מוסיקה ובעצמו מוסיקאי וחזן בקהילתו שבברוקלין. המסע Ride 4 Food מאחד את תשוקתו לרכיבה על גבי אופניים, תיקון עולם והנוף הישראלי המרהיב.

ג'סי קוניה – רוכב אופניים

בן 26 נולד בניו-ג'רסי, ארה"ב. סיים את פרק לימודיו באוניברסיטת רוטגרס בשנת 2002. וחבר של יוני אביטל לספסל הלימודים. זאת הפעם הראשונה שג'סי מגיע לישראל והוא כבר מאוהב בה. נולד וגדל בניו-ג'רסי. לאחרונה עבר להתגורר וללמוד בסאן פרנסיסקו. ג'סי לומד עתה באוניברסיטת סטנפורד ומשלים את דוקטורט בכלכלה. ג'סי חובב תרבויות וטיולים ולכן הצטרף ליוני ולמען הנזקקים בישראל.

שהם בן רובי

בן 27 נולד בירושלים. סיים את לימודיו בפקולטה למשפטים ומנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים. את הקשר עם יוני התחיל בהיותו מדריך טיולים במחנות הקיץ של הסוכנת היהודית בצפון אמריקה. שהם אוהב לטייל בעולם ולפגוש אנשים טובים באמצע הדרך.

כמו חבריו למסע אוהב שהם מוזיקה והוא מתופף בהרכבים שונים ומגוונים לאורך השנים.

לאחרונה עבר לתל אביב שם ימשיך ויאחד את אהבתו לטיולים ולנוף המרהיב וינסה לתקן את העולם עם צעדים קטנים כמו המסע הזה.

 

ג'ונתן גולדשטיין
ג'ון, בן 26, לומד כרגע לתואר שני בארכיאולוגיה באוניברסיטת בר אילן. במקביל לומד ג'ון קורס "מורי דרך" של משרד התיירות.
יליד ניו-זרז'י. ג'ון סיים את לימודיו באוניבסרסיטת קולומביה ועבד כברוקר בוול סטריט ברגע של התעוררות עזב ג'ון את וול סטריט לטובת מסע באפריקה. בחודש אוקטובר האחרון הוא עלה לארץ ומתגורר בתל אביב.
הוא הצטרף ליוני ובעזרתו לרעבים , אבל אף אחד לא אמר לו שמעורב בכך מסע אופניים אתגרי באורך של שבוע.

ליאורה טרוב

לליאורה ויוני היסטוריה רבה כבר מהימים בהם למדו את השפה העברית וניגנו יחד באוניברסיטת רוטגר. ליאורה סיימה את פרק לימודיה ב-2003 והיא מתמחה כפסיכולוגית ב- CUNY . מסע זה הינו המשך למסעות האופניים בהן היא משתתפת לצד אביה ואחיה. ליאורה מאוהבת בישראל מאז 1997 והיא תורמת את זמנה ובעיקר את שריריה למען הנזקקים בישראל.

 

600 קלומטרים בשישה ימים - המסלול

יום א' - יום שלישי ה- 14 באוגוסט, מטולה עד קיבוץ מעגן

מבצעים את הזינוק בעיר מטולה. דרך כביש 90 לצומת כפר נחום. צומת יהודיה. עין גב, צומת מעגן, קיבוץ מעגן.

יום ב' - יום רבעי ה- 15 באוגוסט, קיבוץ מעגן עד זיכרון יעקב

קיבוץ מעגן, טבריה, צומת גולני, צומת המוביל, צומת ישי, צומת אלונים, צומת השומרים, צומת התישבי, צומת יוקנעם, זיכרון יעקב.

 

יום ג' - יום חמישי ה- 16 באוגוסט, זיכרון יעקב עד מושב נווה מבטיח

זיכרון יעקב. כביש 4 , חדרה, צומת השרון, רעננה, הוד השרון, מחלף ירקון (כביש 40), מחלף לוד, צומת גדרה, נווה מבטיח.

 

יום ד' - יום חמישי ה- 17 באוגוסט, מושב נווה מבטיח עד חוות חברים

נווה מבטיח, צומת גדרה, צומת ראם, צומת מלאכי, צומת פולג (קרית גת), צומת להבים, צומת גורל, צומת תל-שבע, צומת חטיבת הנגב, צומת שרה, צומת הנגב, צומת טללים, צומת חלוקים, צומת ציפורים, חוות חברים.

 

יום ה' - יום שישי ה- 18 באוגוסט, חוות חברים עד קיבוץ קטורה

חוות חברים, מצפה רמון, צומת ציחור, צומת שיזפון, קיבוץ קטורה.

 

יום ה' - יום שישי ה- 18 באוגוסט, קיבוץ קטורה עד אילת

קיבוץ קטורה, צומת קטורה, צומת שיזפון דרך כביש 12, צומת סיירים, אילת.